GTA: San Andreas

GTA: San Andreas na Mac 1.0.3

Najlepsza część GTA w wersji na Mac

Grand Theft Auto: San Andreas to siódma część sagi GTA i jednocześnie trzecia prezentująca grafikę 3D. Akcja przenosi się z lat 80-tych do 90-tych. Mamy okazję poznać nowe miasto, świat hip hopu, przemocy oraz gangsterów. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Ogromny, róznorodny świat
 • Bardzo dobry scenariusz
 • Zróżnicowane misje
 • Brutalność

Wady

 • Niektóre misje są zbyt zagmatwane
 • Brutalność
Więcej

Bardzo dobry
8

Grand Theft Auto: San Andreas to siódma część sagi GTA i jednocześnie trzecia prezentująca grafikę 3D. Akcja przenosi się z lat 80-tych do 90-tych. Mamy okazję poznać nowe miasto, świat hip hopu, przemocy oraz gangsterów.

Świat wielu możliwości

Wrażenie robi skala świata GTA: San Andreas. Gra ma już swoje lata, ale wciąż imponuje rozmachem. W tej części GTA dostępne są trzy duże miasta oraz rozległe przedmieścia. Cała kampania jest długa i bardzo rozbudowana, a do tego czekają na nas liczne misje poboczne. Fabuła gry nie jest może oryginalna, ale jest bogatą historią z doskonałym aktorstwem i mnóstwem niezapomnianej zabawy. W GTA: San Andreas mamy też arcyciekawy soundtrack w postaci stacji radiowych z mieszanką muzyki lat 90-tych oraz liczne zabawne reklamy.

Niektóre aspekty rozgrywki są frustrujące

Są jednak miejsca gdzie GTA: San Andreas dla niektórych będzie bardzo frustrującą rozgrywką. Nie zachwycają wyścigi samochodowe poza miastem oraz trenowanie płuc Carla do pływania pod wodą. Także niektóre misje wydają się być niezwykle irytujące. To wszystko jednak jest przezwyciężają doskonałe momenty rozgrywki i jej swoboda. W GTA: San Andreas możemy poczuć się wolni i bawić się siejąc spustoszenie po wirtualnym świecie.

Zachwycająca gra

GTA: San Andreas to kamień milowy w grach typu sandbox, czyli z otwartym światem. Gra jest niezwykle brutalna i zarezerwowana dla dorosłych graczy. Ma parę wad, ale w ogólnym rozrachunku jest rewelacyjnym tytułem zapewniającym ciekawe wyzwania i świetną zabawę. GTA: San Andreas to wręcz pozycja obowiązkowa.

GTA: San Andreas

Download

GTA: San Andreas na Mac 1.0.3

Opinie użytkowników o GTA: San Andreas

 • koxuu

  według koxuu

  "to jest tralier ie radze pobierac tylko zasmieca kompaa"

  to jest tralier ie radze pobierac tylko zasmieca kompaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.   Więcej.

 • ydk2

  według ydk2

  "Lepiej z Wine"

  "natywna" wersja tnie tak strasznie , że nie da rady grać, polecam kupić wersję na windows , ściągn...   Więcej.